Řada IXG

IP vícebytový videointerkom řady IXG

 
Sofistikovaný, a přesto jednoduchý způsob, jak propojit různé budovy se smíšeným využitím, řada IXG je kompletním síťovým komunikačním řešením s neomezenými možnostmi pro jakoukoli bezpečnostní aplikaci pro více uživatelů.
 
Rozšířená řešení pro všechny zákazníky
Vše poháněno jediným plně vybaveným systémem, na který se mohou majitelé nemovitostí spolehnout a mohou se na něj spolehnout po mnoho let. V mnoha případech mají vlastníci jedinečné budovy s prostředím se smíšeným využitím a chtějí efektivní, sofistikovaný způsob, jak poskytnout všeobjímající bezpečnostní řešení v celém svém komplexu.
 
IP víceuživatelský Video Intercom řady IXG je jediný systém na trhu, který vám poskytne více příležitostí k řešení výzev zákazníků.
 
Spolu se spolehlivostí a kvalitou, kterou od Aiphone očekáváte, máte nyní přístup k systému, který kombinuje výhody IP interkomu s bohatými funkcemi s všestranností řešení pro více nájemců.
 
Ještě lepší je, že můžete nabídnout novou cloudovou aplikaci pro ty, kteří potřebují zabezpečení na cestách. Na rozdíl od vašich předchozích aplikací lze mobilní aplikaci řady IXG používat s vnitřní stanicí nebo bez ní. Tato flexibilita je ideální pro menší aplikace, kde koncoví uživatelé mohou chtít, aby aplikace pouze prověřovala jejich návštěvníky.
 
Poraďte se s odborníkem na Aiphone, který vám pomůže navrhnout systém tak, aby vyhovoval bezpečnostním potřebám vašich zákazníků.


Napájení                PoE
 
Síťové rozhraní     10 BASE-T / 100 BASE-TX Ethernet (RJ-45)
 
Síťové protokoly    IPv4, IPv6, TCP, UDP, SIP, HTTP, HTTPS, RTSP, RTP
 
Kabeláž                 Cat-5e nebo Cat-6
 
 

IP dveřní stanice s kamerou (zapuštěná montáž)

IP dveřní stanice s kamerou (zapuštěná montáž)

IP dveřní stanice s kamerou (povrchová montáž)

IX-DVM IP dveřní stanice s kamerou (povrchová montáž)

IP dveřní stanice s kamerou (povrchová montáž)

IP bytová stanice s kamerou

Montážní krabice na povrch pro stanici IXG-DM7

Montážní rámeček zapuštěná montáž pro stanici IXG-DM7

IP stanice recepce nebo ostrahy

IXGW-GW-25 licencí pro aplikace IXG

IXGW-LC-RY20 adaptér výstupních relé

IXGW-LC adaptér pro ovládání výtahu

IXW-MA víceúčelový releový adaptér