AIPHONE

Aiphone deming
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AIPHONE
japonský výrobce komunikačních systémů pro podnikové, domácí a průmyslové použití 


Vznik podniku v roce 1948
Společnost Aiphone se stala nejrespektovanější a nejspolehlivější značkou v oboru komunikačních systémů na světě.
Sídlo společnosti je ve městě Nagoya a výroba je umístěna ve městě Toyota City ve středním Japonsku. Dnes jsou otevřeny  nové továrny v Thajsku a Vietnamu pod vedením japonského managementu. Společnost Aiphone vyváží do více jak 60 zemí světa. Společnost se neustále rozšiřuje díky marketingovým a prodejním střediskům umístěných na všech kontinentech a důslednou kontrolou a sledováním kvality vyráběných produktů.

Systémy pro každé použití
Sortiment výrobků Aiphone je od jednoduchých sad vstupních audiosystémů instalovaných přímo uživatelem až po inteligentní vstupní videosystémy, komplexní komerční systémy a luxusní kombinované komunikační a bezpečnostní systémy pro bytové domy. Díky 30 standardním systémům a dalších doplňků vyráběných na speciální objednávku můžeme vytvořit systém pro téměř jakékoli komunikační prostředí.


Trvanlivé provedení
Každý systém společnosti Aiphone je výsledkem našeho úsilí věnovaného každému detailu. Soudobý evropský design, nejkvalitnější součástky a zapojení obvodů, zkonstruovaný, sestavený  a 100% testovaný za účelem dlouhodobého bezporuchového provozu.

ISO 9001
Společnost Aiphone byla prvním výrobcem interkomů na světě, který obdržel osvědčení ISO 9001, a jediným, který své výrobky prodává v Severní Americe. Agentura zastupující organizace International Standards Organization (ISO) s centrálou v Ženevě ve Švýcarsku, udělila společnosti Aiphone hodnocení podle pravidel pro design a vývoj, výrobu kontrolu a testování produktů.

Vítěz Demingovy ceny
Společnost Aiphone je prvním a jediným výrobcem interkomů, který získal Demingovu cenu, nejvyšší mezinárodní ocenění kontroly kvality. Tato cena je pojmenována po Dr. Edwards Demingovi a jsou jí oceňovány firmy na celém světě za pokrok a udržení kvality výroby.

Získání osvědčení ISO 14001
Normy ISO v oblasti životního prostředí představují řadu dobrovolných standardů a pokynů, které zahrnují systémy řízení ochrany životního prostředí, ekologické značení, audit ochrany životního prostředí.
Společnost Aiphone vylučuje používání zakázaných materiálů při výrobě svých produktů podle směrnice RoHS (2002/95/EC).
 
 Od 1. července 2006 všechny produkty společnosti Aiphone dovážené do EU jsou plně v souladu se směrnicí RoHS.